Za zakupy powyżej 300 zł dostawa GRATIS! Zapoznaj się z nasza ofertą.

Degustacje Win

Zapraszamy Cię na niezapomniane doświadczenie. Degustacje win prowadzone przez Sommeliera! Zapraszamy na naszą Winnicę na kameralne, cykliczne spotkania. Degustacje win to także niezapomniana atrakcja podczas Waszych urodzin, wieczorów panieńskich czy integracji firmowych, którą zorganizujemy w dowolnym miejscu!

Degustacje win organizujemy:

  • Cyklicznie, jako wydarzenia tematyczne na naszej Winnicy Dolina Drwęcy na Pojezierzu Brodnickim w miejscowości Jajkowo.
  • Prywatne degustacje win u Ciebie w domu – jako atrakcja specjalna dla Twoich Gości. Poprzedź kolację spotkaniem z Sommelierem podczas urodzin, domówki czy innej uroczystości!
  • Degustacje win jako atrakcje dodatkowe w dowolnym miejscu w ramach organizowanych eventów – wyjazdów i wieczorów integracyjnych dla firm czy ramach wieczoru panieńskiego, czy kawalerskiego.

☎️ 787 913 105 – rezerwacja & info ☎️

Podczas degustacji będziesz miał okazję odkryć różnorodne smaki, aromaty i historie win wybranych zgodnie z tematem przewodnim degustacji. Sommelier wprowadzi Was w świat winiarskich tajemnic, opowie o procesie produkcji wina, regionach uprawy winogron oraz różnicach między poszczególnymi odmianami win. Do tego skosztujesz najciekawszych reprezentantów danej kategorii! Będziesz mógł zadawać pytania i zgłębiać swoją wiedzę na temat win.

Poza samą degustacją winnica Dolina Drwęcy oferuje także malownicze otoczenie i piękny widok meandrującą rzekę Drwęca i otaczające ją wzgórza. To idealna okazja, aby odpocząć od codziennego zgiełku i zanurzyć się w relaksującą atmosferę przyrody. Chcesz zorganizować degustację na winnicy i zakończyć ją ogniskiem z kiełbaskami czy zamówić zewnętrzny catering? Skontaktuj się z nami.

Degustacje tematyczne

Winne ABC – poznaj pasjonujący świat win.

Format idealny dla osób początkujących. Podczas spotkania degustujemy wino musujące, 2 wina białe, 2 wina czerwone i jedno wino słodkie, wzmacniane. W trakcie degustowania poznajemy najważniejsze szczepy win i regiony winiarskie. Uczymy się wspólnie ich wyróżniających cech. Odkrywamy sekrety parowania wina i potraw. Porównujemy dane style i przy okazji odkrywamy te, które do nas najbardziej przemawiają. Wyjątkowe spotkanie z masą ciekawostek i pysznym winem!

Blind Tasting – kreatywna degustacja z Sommelierem

Poczujcie się jak na prawdziwym konkursie sommelierskim. Blind Tasting to degustowanie wina bez widocznej etykiety. Dzięki temu nie będziemy podświadomie uprzedzeni lub pozytywnie nastawieni do danej propozycji. Dajcie się zaskoczyć naszemu Sommelierowi. Czy najdroższe wino będzie najlepsze? Czy wina, po które najczęściej sięgacie na co dzień, przypadną Wam do gustu? Podczas degustacji nauczymy się, na co zwracać uwagę podczas degustacji i czego możemy się dowiedzieć na podstawie smaku i węchu!

Spotkanie z Polskim Winem

Degustacja, podczas której skupimy się wyłącznie na najciekawszych propozycjach winiarskich z naszego kraju. Czy Polskie wina mogą śmiało konkurować z włoskimi, hiszpańskimi czy australijskimi? Która część Polski w XIX wieku słynęła z win musujących porównywanych do francuskich champagne? Dlaczego dopiero teraz w Polsce winiarstwo się odradza? Podczas spotkania degustujemy 5 wyjątkowych polskich win w różnych stylach.

Do tego Degustacje w tematach:

Danych Szczepów – np. Pasjonujący świat Rieslinga – poznajemy reprezentantów z całego świata

Danych regionów czy krajów winiarskich jak Włochy, Hiszpania, RPA, California, Bordeaux,..

Danych typów win – np. wina musujące z całego świata, wina słodkie, wina wytrawne w różnych stylach.

Wybierz się na jedną z cyklicznych degustacji lub zamów prywatne spotkanie z Sommelierem!

  • Informacje o zbliżających się degustacjach tematycznych znajdziesz na naszym FanPage WinoSens na Facebooku. Zapraszamy na kameralne spotkania w pięknych miejscach!
  • Chcesz zamówić prywatną degustację dla Ciebie i znajomych – u Was, w domu, czy w innym lokalu? Skontaktuj się nami!
  • Szukasz wyjątkowej atrakcji dla swoich pracowników na Wigilię Firmową czy wyjazd integracyjny? Zapraszamy!

Degustacje win: 787 913 105 – rezerwacja & info ☎️

Degustacje win prowadzi Maciej Szaga – sommelier z 8-letnim doświadczeniem. Przez 5 lat pracował jako sommelier oraz manager restauracji Roosekes Breem w belgijskim Vosselaar. Obecnie prowadzi degustacje indywidualne i dla grup w Polsce. Posiada dyplom WSET (Wine and Spirits Education Trust, London) na poziomie 3 ukończony z wyróżnieniem. Należy do Stowarzyszenia Sommelierów Polskich. Współzałożyciel platformy edukacyjnej i sklepu z winami WinoSens oraz współwłaściciel Winnicy Dolina Drwęcy na Pojezierzu Brodnickim!

Poznaj naszą selekcję win!

Selekcja win na platformie WinoSens

Shopping Cart
Scroll to Top