Za zakupy powyżej 300 zł dostawa GRATIS! Zapoznaj się z nasza ofertą.

O Nas

WinoSens to projekt dwóch przyjaciół zrodzony z ich pasji do wina. Poza handlem winem, posiadają również ogromne doświadczenie w hotelarstwie oraz gastronomi. Rafał Lisiński jest wieloletnim managerem Restauracji w Głęboczek Vine Resort&SPA. Maciej Szaga to sommelier z  z wieloletnim doświadczeniem w branży. Pracował jako sommelier oraz manager restauracji Roosekes Breem w belgijskim Vosselaar. Obecnie prowadzi degustacje indywidualne i dla grup w Polsce. Posiada dyplom WSET (Wine and Spirits Education Trust, London) na poziomie 3 ukończony z wyróżnieniem. Należy do Stowarzyszenia Sommelierów Polskich. W ich projekcie wspiera ich Roman Szaga. Twórcy platformy WinoSens założyli także winnicę na wzgórzach otaczających malowniczą Dolinę Drwęcy. 

Winosens Rafał Lisiński i Maciej Szaga założyciele winnicy i sklepu WinoSens.

Winosens.pl to wyjątkowa marka, która zaprasza Cię w podróż po fascynującym świecie wina. Z pasją i profesjonalizmem. Maciej Szaga, Roman Szaga i Rafał Lisiński stworzyli platformę, która umożliwia odkrywanie wysokiej jakości win z różnych zakątków świata i dzielenie się nimi z innymi miłośnikami wina.

Winosens.pl to więcej niż sklep internetowy z winem. To prawdziwy skarb dla koneserów i entuzjastów, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę i doświadczać wyjątkowych smaków. Marka oferuje szeroki wybór win różnych odmian, regionów i producentów, co daje możliwość eksplorowania różnorodności winiarskiej sceny.

Sklep stawia na personalizację i indywidualne podejście do klienta. Dzięki temu, każdy może skorzystać z porad i rekomendacji ekspertów, którzy służą pomocą w doborze idealnego wina do określonej okazji, potrawy czy preferencji smakowych.

Oprócz sprzedaży win, Winosens.pl organizuje również degustacje i wydarzenia związane z kulturą wina oraz angażuje się w promocję kultury wina. To doskonała okazja do spotkania się z innymi pasjonatami wina, dzielenia się wiedzą i doświadczeniami, oraz odkrywania nowych, unikalnych win. 

Shopping Cart
Scroll to Top